Главная   »   Руслан Чорнолуцький викладатиме міжнародне право в Iнституті міжнародних відносин та Інформаційному центрі ЄС

Руслан Чорнолуцький викладатиме міжнародне право в Iнституті міжнародних відносин та Інформаційному центрі ЄС

07/09/2018 09:35

Заступник Голови Європейської партії України, доктор юридичних наук, адвокат – Руслан Чорнолуцький долучився до викладацької роботи. Він став доцентом Кафедри міжнародного права в Навчально-науковому Інституті міжнародних відносин НАУ та в Інформаційному центрі ЄС. Руслан Чорнолуцький викладатиме студентам порівняльне муніципальне право країн ЄС та правові аспекти діяльності Ради Європи.
Одним із напрямків діяльності Європейської партії України є роз’яснювальна, просвітницька та освітня робота про переваги вступу України до ЄС, про європейські цінності.
Таку ж місію виконують й інформаційні центри ЄС, які створюються Європейською Комісією і надають усім бажаючим, слухачам та студентам повний пакет інформації про ЄС: від історії створення до принципів його діяльності.
Перший інформаційний центр ЄС було відкрито у 1963 році. В Україні їх сьогодні 21. На базі центрів регулярно проводяться різні заходи для студентів та викладачів щодо найактуальніших питань діяльності ЄС, його стосунків з Україною, презентації навчальних програм ЄС для студентів та молодих вчених. Одним словом, якщо ви хочете дізнатися більше про ЄС – дорога вам в інформаційний центр ЄС.
Вітаємо Руслана Чорнолуцького із початком роботи на викладацькій ниві і бажаємо успіхів!

 

Прес-служба

Європейської партії України