Главная   »   Тетяна Терехова: Суспільство без свободи слова рано чи пізно заходить в глухий кут

Тетяна Терехова: Суспільство без свободи слова рано чи пізно заходить в глухий кут

22/02/2018 15:12

Член Ради Європейської партії України Тетяна Терехова у соціальних мережах закликала підписати петицію проти знищення свободи слова в Україні та висловила свою думку з даного приводу.

«Суспільство без свободи слова і свободи думок обов’язково рано чи пізно заходить в глухий кут. Ось і сьогоднішня влада, з її підходом до свободи слова і поваги права журналіста на забезпечення громадян інформацією (не тільки з вулиці Грушевського і Банковій), завела себе в глухий кут!», – написала Тетяна Терехова на своїй сторінці Facebook

«Тепер же вона, ця влада, намагається нам всім пояснити ЯК потрібно правильно думати, а головне ЩО правильно дивитися і слухати!На жаль, досвід «попередників» з якими нинішні керманичі працювали пліч-о-пліч або працюють «рука в руку», так їх нічому і не навчив. Крім більш патологічної жадібності і, якщо можна так сказати, «пафосного» цинізму», – зауважила член Ради Європейської партії України Тетяна Терехова.

«Вони паразитують на справжньому, хорошому і правильному патріотизмі громадян, розповідаючи правильні гасла. А самі при цьому мародерствують, заробляючи на війні і розпилюючи бюджет», – зазначила Тетяна Терехова.

Прес-служба
Європейської партії України