Пошук

Пошук по сайту

Ми у соціальних мережах:
Главная   »   Валерій Клочок: Безвізовий режим – це позитивний сигнал на шляху України до європейської інтеграції

Валерій Клочок: Безвізовий режим – це позитивний сигнал на шляху України до європейської інтеграції

06/04/2017 14:47
Share on Facebook0Share on Google+0Share on VK0Tweet about this on Twitter0

 

«Безвізовим режим з Європейським Союзом – це позитивний сигнал для України. Інше питання – можливість громадян України ним скористатися. Влада має взяти на себе обов’язок провести такі реформи в Україні, щоб фінансове становище українців дозволяло їм подорожувати в країни ЄС», – заявив голова Центрального виконавчого комітету Європейської партії України, заступник голови партії Валерій Клочок, коментуючи позитивне голосування Європейського парламенту щодо надання Україні безвізового режиму з ЄС в ефірі одного з телеканалів.

«Сьогоднішня перемога – це не заслуга виключно влади, як вона це намагається показати. До цього процесу була залучена велика кількість громадських діячів та політиків. Безпосередньо посприяв вирішенню цього питання на користь України Альянс лібералів і демократів за Європу (Партія), яка входить до найбільшої фракції Європейського парламенту. Європейська партія України, як член АЛДЕ, протягом багатьох років просувала це питання серед європейського політикуму. І нарешті ми отримали результат», – зазначив він.

«Тепер нам потрібно цим результатом скористатися, щоб безвізовий режим не виявився короткостроковим. На Україну чекає ще багато роботи, адже безвізовий режим – це лише перший крок на шляху спочатку до асоціації, а в майбутньому і повного членства в ЄС», – додав він.

Прес-служба
Європейської партії України

Share on Facebook0Share on Google+0Share on VK0Tweet about this on Twitter0

Комментарии

пока нет комментариев