Главная   »   Валерій Клочок: Ніякої реінтеграції в законах про реінтеграцію Донбасу не має

Валерій Клочок: Ніякої реінтеграції в законах про реінтеграцію Донбасу не має

06/10/2017 17:13

«Парламент після незначної штурханини «протягнув» у першому читання закон про реінтеграцію. З проекту закону, зі слів Парубія вилучили статтю 7 про Мінські домовленості. Втім ще питання, яким буде проект до другого читання і в якій редакції його підпише президент», – про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив заступник голови Європейської партії України, голова центрального виконкому партії Валерій Клочок.

«Втім гарант вже виграє на політичному полі бою: коаліція голосує, як і раніше (попри демарші окремих її учасників) і ухвалено 2 ключові моменти – статті 9 та ч.2 статті 11. Згідно цих пунктів Порошенко підпорядковує собі Національну гвардію Авакова та отримав схвалення парламенту на рішення про подальше використання Збройних Сил України та інших військових формувань під час АТО (чи вже й не АТО, чи це все ж таки збройний конфлікт). Схоже заплуталися у визначеннях не лише пересічні українці, хоча для них це з першого дня війна, а й депутати», – йдеться в повідомленні.

«Не менш важливо для влади є продовження ще на один рік особливого статусу для органів місцевого самоврядування. Статус-кво зберігається. І найголовніше – ніякої реінтеграції в згаданих вище законах не має. Хіба що в назві», – резюмував Валерій Клочок.

Прес-служба Європейської партії України