Главная   »   Валерій Клочок: Основним чинником росту дохідної частини бюджету-2018 буде інфляція

Валерій Клочок: Основним чинником росту дохідної частини бюджету-2018 буде інфляція

08/12/2017 16:30

«Основним чинником росту дохідної частини бюджету-2018 буде інфляція. Так само як це є в бюджеті поточного року. Хоча реальний приріст бюджету дають податки, в основному – податок на додану вартість та податок на діяльність фізичних осіб-підприємців», – про це у своєму коментарі Радіо Свобода сказав заступник голови Європейської партії України, голова центрального виконкому партії Валерій Клочок.

«Частка податку на додану вартість в бюджеті країни дуже велика і сягає майже 40% в різні роки. Це близько 400 мільярдів гривень цього року. І що сталося з цим податком на додану вартість? Міністерство фінансів ухвалює сумнозвісний наказ № 567, яким спеціальною програмою мало змогу блокувати податкові накладні приватного бізнесу на спецрахунках. Лише за останні шість місяців на спецрахунках Державного казначейства було заблоковано майже 15 мільярдів гривень приватного бізнесу», – наголосив політик.

«Тож доки українська влада не почне стимулювати створення робочих місць та стимулювати економіку, виділяючи кошти на реальний сектор економіки, реального збільшення надходжень до бюджету чекати не варто», – додав Валерій Клочок.

Прес-служба
Європейської партії України