Главная   »   Валерій Клочок: Як політик Надія Савченко не мала права вести перемовини з терористами

Валерій Клочок: Як політик Надія Савченко не мала права вести перемовини з терористами

12/12/2016 17:45

 

«Хоча людський порив Надії Савченко звільнити полонених зрозумілий, як політик вона не мала права вести перемовини з терористами», – про це сьогодні в ефірі телеканалу NewsOne заявив голова виконавчого комітету Європейської партії України Валерій Клочок.

«Савченко не була уповноважена як політик вести перемовини від імені України. Тому зараз ми маємо, в першу чергу, поставити питання про те, про що йшлося на цій зустрічі, чи зачіпає це інтереси України, і які будуть наслідки. Силові структури України в свою чергу взяли на себе зобов’язання дослідити це питання і оприлюднити дану інформацію найближчим часом», – зауважив Валерій Клочок.

«Але вже зараз ми можемо говорити про те, що цей вчинок є черговим свідченням бездіяльності влади в контексті не лише звільнення полонених, але й завершення війни на Донбасі. Мінські домовленості вже давно вижили себе, і ведуться наразі виключно для затягування конфлікту, який вигідний обом сторонам. Тому я продовжую наголошувати, що виходом з цієї ситуації може бути лише Будапештський формат», – наголосив Валерій Клочок.

Прес-служба
Європейської партії України