Главная   »   Валерій Клочок: За інцидентом з Коханівським безумовно ховаються намагання монополізувати добровольчий рух в Україні

Валерій Клочок: За інцидентом з Коханівським безумовно ховаються намагання монополізувати добровольчий рух в Україні

24/10/2017 18:40

«Ситуація довкола суду над Коханівським та обранням йому запобіжного заходу заслуговує уваги насамперед тому, що саме добробати в 2014 році стали тими, хто не допустив поширення російської агресії на решту території України. На жаль, за останні три роки роль добровольчих батальйонів суттєво перекручена. Влада через засоби масової інформації та соціальні мережі формує суспільну думку, коли добровольці все більше і більше постають не в кращому образі. І це завдає суттєвої шкоди добровольчому руху в Україні», – зазначив заступник Голови Європейської партії України Валерій Клочок.

«Для чого це робиться? Безумовно з метою монополізації права на силу в одних руках – в руках влади. І згідно з Конституцією це цілком виправдано. Втім цю лінію влада малює як їй заманеться, не особливо оглядаючись на наслідки. Саме такі негативні наслідки ми мали змогу спостерігати сьогодні у Святошинському суді. І на тлі силового протистояння в приміщенні суду заява Генерального прокурора пролунала швидше як застереження суддям, які могли ухвалити рішення відмінне від думки Юрія Луценка. В правовій державі європейського зразка подібні заяви неприпустимі», – прокоментував він.

«Загалом інцидент з добровольцями – це показові намагання монополізувати добровольчий рух в Україні. Хто власне стане господарем добробатів – стане зрозуміло дуже скоро», – підсумував політик.

Прес-служба
Європейської партії України