Пошук

Пошук по сайту

Ми у соціальних мережах:
Главная   »   Валерій Клочок: Завдяки Гонтарєвій українці збідніли втричі

Валерій Клочок: Завдяки Гонтарєвій українці збідніли втричі

15/05/2017 11:03
Share on Facebook0Share on Google+0Share on VK0Tweet about this on Twitter0

«Якщо місія Гонтарєвої на посаді голови НБУ полягала в зменшенні курсу гривні втричі, то можна сказати, що вона її виконала. Протягом останніх двох років ми спостерігаємо впевнену тенденцією знецінення гривні, внаслідок чого ми з вами збідніли втричі», – заявив голова центрального виконавчого комітету Європейської партії України, заступник голови партії Валерій Клочок в ефірі одного з телеканалів.

«Якщо б НБУ та Гонтарєва дійсно виконували свою конституційну функцію – відповідали за стабільність гривні в Україні, ми б не спостерігали зубожіння населення, занепад банківської системи, і як наслідок величезний дефіцит бюджету. Гонтарєва не здійснила очищення банківської система, а завдала їй непоправної шкоди. Внаслідок чого, люди, які довірили гроші банкам, просто їх втратили», – зазначив Валерій Клочок.

«І зараз в контексті проведення пенсійної реформи, наша банківська система є каменем спотикання. Цілком логічним є створення багаторівневої пенсійної системи, як це пропонується експертами та урядом. Це нормальна європейська практика, яка виправдала себе. Але враховуючи той рівень недовіри до банків, який існує зараз у населення, залишається запитання, де і як ми маємо накопичувати ці кошти? І в першу чергу його потрібно задавати голові НБУ», – додав він.

Прес-служба
Європейської партії України

Share on Facebook0Share on Google+0Share on VK0Tweet about this on Twitter0

Комментарии

пока нет комментариев