Главная   »   Відкритий лист до Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Відкритий лист до Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

26/06/2020 12:24

Відкритий лист до Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Шановний пане Президенте!
Шановний пане Прем’єр-міністре!

Західна Україна зараз потерпає від масштабних повеней. Ви на власні очі бачили наслідки стихії, яка залишила без житла сотні людей і, навіть, призвела до людських жертв. Повені у Західній Україні з року в рік завдають непоправної шкоди регіону, і щороку уряд змушений знаходити кошти на ліквідацію наслідків і відшкодовування багатомільйонних збитків.

Але набагато ефективніше – усунути проблему раз і назавжди! І ми пропонуємо конкретне рішення!

Голова правління ГО «Гідро Енерго Екологія Карпат» і винахідник Іван Котурбач розробив і запатентував унікальну енергогенеруючу протипаводкову систему, яка не лише дозволить зменшити рівень води в річках в допаводковий та паводковий періоди, і тим самим попередить лихо, а й дасть можливість отримувати електроенергію шляхом її вироблення через перетворення енергії води у електричну при роботі системи за рахунок природного перепаду висот на виході трубопроводу.

Міністерство енергетики України, Національна академія наук України, Державне агентство водних ресурсів України та Національний університет водного господарства та природокористування рекомендували впроваджувати цей проект як технічну альтернативу існуючим проектам міні ГЕС у гірських районах Українських Карпат, греблі яких руйнують екологічну систему.

20 лютого 2020 року Європейська партія України підписала Меморандум із ГО «Гідро Енерго Екологія Карпат» щодо реалізації пілотного проекту впровадження «Електрогенеруючої протипаводкової екологічної системи» в Українських Карпатах.
ГО «Гідро Енерго Екологія Карпат» надіслали відповідні листи і до Вас, пане Президенте, і до Вас, пане Прем’єр-міністре! Ми просимо вас звернути увагу на наукову розробку, яка дозволить вирішити проблему підтоплення західного регіону нашої країни, підвищити енергоефективність, збільшити обсяги виробництва електричної енергії з відновлюваних джерел.

Застрахуйте назавжди Західну Україну від лиха!

Голова Європейської партії України,
Микола Катеринчук.

Знайдіть декілька хвилин вашого часу – перегляньте відеоролік, який пояснює суть винаходу.