Главная   »   Віктор Василюк: Аудит для політичних партій – це корупційна схема

Віктор Василюк: Аудит для політичних партій – це корупційна схема

19/04/2018 14:19

Сьогодні перший заступник Голови Європейської партії України Віктор Василюк взяв участь у презентації Моніторингового звіту щодо діяльності Національного агенства з питань запобігання корупції (НАЗК) в частині забезпечення законності та прозорості політичних фінансів, який підготували експерти Центру політико-правових реформ (завдяки підтримці USAID).

Під час дискусії з членами НАЗК Віктор Василюк зазначив: «Аудит для політичних партій – це корупційна схема та вимагання грошей. Тому ми вимагаємо від НАЗК розібратись у цій корупційній схемі та запобігти аналогічним зловживанням, оскільки це ніщо інше, як відмивання державних коштів».

«Вартість аудиту є непомірною сумою для більшості партій. Окрім того, таке вимагання коштів здійснюється через “визначені” компанії, яким партії вимушені сплачувати по 80 000 грн. у той час, коли існують інші компанії, які пропонують свої послуги за значно нижчою ціною», – зауважив політик на сьогоднішньому заході в стінах НАЗК.

Європейська партія України вбачає нелогічним та виступає проти проведення аудиту партіями, що не отримують бюджетних коштів. Існуючі законодавчі норми здійснюють тиск на неолігархічні партії та є корупційним інструметом.

Прес-служба

Європейської партії України