Главная   »   Віктор Василюк: Реформа поліції провалена

Віктор Василюк: Реформа поліції провалена

11/11/2017 19:10

«Прості громадяни нині не можуть спокійно вийти на вулицю, відпустити дитину одну до школи. Чому громадяни повинні за свої кошти дбати про безпеку, адже вони вже сплатили державі за це? Куди діваються ці кошти? Адже гроші, які витратили на реформу поліції, не призвели до жодних змін», – про це у своєму виступі в Луцьку заявив перший заступник голови Єропейської партії України Віктор Василюк.

«Ми отримали лише гарних хлопчиків та дівчаток, які елементарно не можуть скласти адміністративний протокол. У них гарно виходить лише фотографуватись. Хіба таку реформу ми очікували? Корумпованих спеціалістів звільнили, а на їх місце поставили дилетантів. Правоохоронні органи не мають часу, щоб займатись вашою безпекою. Вони заробляють собі гроші, прикриваючи тіньовий бізнес. Навіть в Луцьку за останній час було зафіксовано декілька подібних випадків”, – зазначив Віктор Василюк.

«Досить популярними є і замовні кримінальні справи: зводячи рахунки з ворогами, вимагають гроші із затриманих громадян. Таким чином поліція заробляє на життя. Українці потребують захисту не лише від злочинців але і від правоохоронців. Щоб навести лад в цій системі потрібно змінити владу та запровадити муніципальну поліцію”, – переконаний Віктор Василюк.

Прес-служба
Європейської партії України