Главная   »   ВІТАЛЬНЕ СЛОВО СЕРА ГРЕХЕМА УОТСОНА

ВІТАЛЬНЕ СЛОВО СЕРА ГРЕХЕМА УОТСОНА

14/12/2011 09:46

ВІТАЛЬНЕ СЛОВО СЕРА ГРЕХЕМА УОТСОНА, ДЕПУТАТА ЄВРОПАРЛАМЕНТУ, ПРЕЗИДЕНТА ПАРТІЇ ЕЛДР
Вітаю Вас! Мені шкода, що я не можу бути сьогодні присутнім особисто, але я хотів би висловити від імені всіх європейських лібералів найкращі вітання Європейській партії України.

Ми були дуже раді, що Ви приєдналися до нас на конференції Європейських лібералів в Італії минулого місяця. Ми з нетерпінням чекаємо на подальшу співпрацю з Вами.

Ви знаєте, Європа наразі постає перед безліччю викликів, і Європейська народна партія, домінуюча в Європі партія, не завжди спроможна подолати їх. Ці виклики за своєю природою є глобальними: це і проблема швидко зростаючого населення і тиск міграції, проблема зміни клімату та енергетичної безпеки або проблеми міжнародної організованої злочинності, не кажучи вже про завдання відродження економіки Європи. Європейська народна партія і соціалісти, які постали перед цими викликами, повертаються до своїх старих ідеологічних принципів. Вони будують бар’єри навколо Європи. Ліберали ж з оптимізмом дивляться в майбутнє. Ми хочемо відкритої Європи, Європи, яка об’єднає усі сусідні країни, включаючи Україну. І ми з відчаєм спостерігаємо, як уряд України, здається, віддаляє партію все далі і далі від нашого спільного європейського проекту.

Ми знаємо, що ви боретеся за європейські цінності в Україні, ви боретеся за демократію, за права людини, політичні свободи, і, понад усе, за свободу слова. Ми поряд з вами в цій боротьбі, тому що ми віримо, що Україна одного прекрасного дня приєднається до нас у Європейському Союзі, і ми сподіваємося, що у цей час саме Європейська партія України поведе країну вперед. Потрібно ще дуже багато зробити, але я вірю, що цей Конгрес матиме великий успіх і закладе підвалини для набагато ширшого співробітництва задля європейського майбутнього вашої країни.

Ми бажаємо вам всього найкращого, ми вітаємо вас і стоїмо пліч-о-пліч з вами!