Главная   »   Я проти того, щоб членів ЦВК призначали політики, – Катеринчук

Я проти того, щоб членів ЦВК призначали політики, – Катеринчук

19/09/2019 10:49

Центральна виборча комісія має бути фаховим органом, до якого людей відбирають на конкурсі. Про це Микола Катеринчук зазначив в ефірі каналу НАШ.

На його думку, не повинні політичні сили формувати ЦВК. Діяльність останнього складу Центрвиборчкому, яка під час президентських виборів перетворилась на філію штабу Петра Порошенка, довела, що квотний принцип призначення членів ЦВК – це шлях до недемократичних виборів. Перед першим туром президентських виборів, ЦВК ухвалила дві злочинні постанови, які повністю поставили під сумнів демократичність виборчого процесу.

Спочатку вона унеможливила доступ кандидатів у президенти до списків виборців, з метою їхнього контролю на наявність у списках так званих «мертвих душ». А потім ЦВК узаконила «сєтку» Порошенка і, таким чином, дозволила підкуп виборців, що є прямим порушенням чинного законодавства. Юридична команда Миколи Катеринчука у судах оскаржувала незаконні постанови ЦВК. Але, на жаль, судова система імені Порошенка служила не закону, а злочинному режиму. Більшість членів звільненої ЦВК, на думку Миколи Катеринчука, мають понести кримінальну відповідальність.

Незалежність ЦВК від політичних сил та максимальна діджиталізація виборчого процесу покладуть край порушенням закону, фальсифікаціям під час виборів, впевнений Микола Катеринчук

 

Прес-служба

Європейської партії України