Главная   »   Якщо дисципліна у «Слузі народу» погіршуватиметься, президент оголосить про розпуск парламенту, – Катеринчук.

Якщо дисципліна у «Слузі народу» погіршуватиметься, президент оголосить про розпуск парламенту, – Катеринчук.

23/09/2019 19:01

Про це в ефірі одного з каналів заявив Микола Катеринчук, коментуючи порушення дисципліни голосування фракцією «Слуга народу», в результаті якого було відхилено законопроект, який би дозволив прослуховування народних депутатів України.

«З одного боку, у фракції «Слуга народу» є випадкові люди. Тому не дивно, що вони не зовсім розбираються у тому, за що голосують або не голосують. Треба розуміти, що депутати – це люди, перш за все. Вони повинні відчувати мотивацію, щоб не просто натискати кнопку п’ять років, а голосувати свідомо. Для цього з ними потрібно опрацьовувати кожен законопроект, вислуховувати контраргументи. А якщо голова фракції вважає, що він директор компанії, в якій працює 254 працівника і він, у разі необхідності, може звільнити будь-кого, то він помиляється.

З іншого боку, президент Зеленський має 80% народної підтримки сьогодні. І він матиме таку ж підтримку і на Новий рік, і після нього. Тому якщо депутати й надалі порушуватимуть фракційну дисципліну, то він з легкістю розпустить парламент під зміни до Конституції про зменшення кількості депутатів до 300. Народ це оцінить позитивно», – зазначив Микола Катеринчук.

 

Прес-служба

Європейської партії України