Главная   »   Ярослав Думин: Європейська партія України має розпочати дискусію в АЛДЄ про нові інфраструктурні проекти для України

Ярослав Думин: Європейська партія України має розпочати дискусію в АЛДЄ про нові інфраструктурні проекти для України

25/11/2015 10:12

«Як міський голова міста Рахів, я неодноразово приймав участь в різних заходах міжнародного рівня. 36-ий з’їзд АЛДЄ, який минулого тижня проходив в Будапешті, я відніс би до числа кращих як за організацією так і за змістом», – про це за підсумками візиту в Будапешт розповів член партійної делегації голова Рахівської партійної організації Ярослав Думин.

«Можливість прямого спілкування з євродепутатами та єврокомісарами дуже важлива для нас як партійців і як простих громадян. Я і мої друзі доволі часто буваємо в Євросоюзі та бачимо, як там живуть люди і можемо порівнювати з нашими реаліями. Чи не кожен житель Закарпаття, яке власне до 45-року було частиною Європи, в душі європеєць. І ми можемо чітко бачити різницю в соціальному забезпеченні в Україні та в Європі, різницю в зарплатах і рівні житті. Більша частина місцевого населення працює в Європі і в такий спосіб забезпечує себе та свої родини. Закарпатцям не потрібно доводити, що лише в Європі є перспектива для України», – наголосив Ярослав Думин. – «Разом з тим доволі багато українців все ще скептично відносяться до європерспектив України. Тому завдання нашої партії піднімати перед членами АЛДЄ питання про започаткування регіональних пілотних інфраструктурних проектів для того, аби показати, як має жити громадянин справді європейської демократичної країни».

Ярослав Думин високо оцінив членство Європейської партії в Альянсі. «Під час з’їзду наша делегація підготувала проект резолюції по Україні, який знайшов підтримку серед керівництва та членів АЛДЄ. Тому такі заходи і наше членство є дуже важливими для формування правильної позиції європейської спільноти по відношенню до України», – додав партієць.

Прес-служба Європейської партії України