Главная   »   Європейська партія України готує судовий позов про відмову у реєстрації кандидатів в депутати в Тячівському районі

Європейська партія України готує судовий позов про відмову у реєстрації кандидатів в депутати в Тячівському районі

01/10/2015 08:21

Європейська партія України готує судовий позов про відмову у реєстрації кандидатів в депутати в Тячівському районі. Про це лідер партії Микола Катеринчук написав на своїй сторінці в останній день реєстрації кандидатів в депутати 30 вересня близько опівночі у Фейсбук.

«За 5 хвилин закінчується час подачі документів для реєстрації партійних осередків у місцевих виборах. Нажаль ми маємо прецедент у Тячівському районі Закарпатської області – у наших партійців взагалі відмовляються приймати документи з надуманих причин. Подібні випадки є і в інших регіонах країни, що на наше переконання є свідченням системного тиску на опонентів чинної влади. Європейська партія України повідомляє, що у випадка відмови у реєстрації її осередків на місцевих виборах звертатиметься з відповідними заявами до судових інстанцій. Вважаємо неприпустимим подібні дії, про що повідомлено у правоохоронні органи», – сказано у повідомленні.

Прес-служба Європейської партії України