Главная   »   Європейська партія України може впливати на рішення Європейського Парламенту

Європейська партія України може впливати на рішення Європейського Парламенту

09/10/2018 11:25

Микола Катеринчук: Європейська партія України сьогодні знаходиться поза стінами українського парламенту, але може впливати на рішення європейського.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук, коментуючи розгляд питання зняття чи продовження санкцій щодо Росії в ПАРЄ.

Сьогодні, 9 жовтня, в другий день сесії ПАРЄ на порядку денному стоїть питання участі повернення до роботи у Парламентській Асамблеї делегації РФ, яка позбавлена права голосу. Проросійські сили працюють над тим, щоб внести поправки в проект змін до правил запровадження санкцій і повернути Росію.

Поки що Комітет правил процедури, імунітетів та інституційних питань ПАРЄ підтримав правки української делегації та відхилив російської. Але головне – це голосування у пленарній залі сьогодні ввечері.

«Альянс лібералів та демократів за Європу зайняв жорстку позицію і навіть не допускає думки зняти санкції з Росії. Їхня позиція – це в тому числі і заслуга Європейської партії України та Громадянської позиції. Тому що ми є повноправними членами Альянсу і систематично доносимо нашу думку про загрози нашим національним інтересам. Ми постійно ведемо роботу з європейцями. “Європейська партія України сьогодні знаходиться поза стінами українського парламенту, але може впливати на рішення європейського парламенту через наших партнерів АЛДЕ», – зазначив політик.

Одна із основних політичних сил Європарламенту – Європейська народна партія – досі не визначилась на чию сторону вона стане. Микола Катеринчук звинуватив лідерів українських партій Солідарність, Батьківщина, Удар у провалі своєї дипломатичної роботи на європейській арені. Адже саме ці політичні сили представляють Україну в Європейській народній партії.

Лідер Європейської партії України закликав українських політиків «відірватися від виборчих процесів і кинути усі сили на те, щоб голосування у пленарній залі ПАРЄ було на користь України».

«Вас же там багато, об’єднайте зусилля і пропрацюйте з вашими колегами з ЄНП позицію заради захисту інтересів України», – закликав Микола Катеринчук.

Прес-служба

Європейської партії України