Главная   »   Європейська партія України підтримуватиме Анатолія Гриценка на президентських виборах

Європейська партія України підтримуватиме Анатолія Гриценка на президентських виборах

11/01/2019 16:16

Сьогодні в Києві відбувся XVI З’їзд Європейської партії України. Делегати З’їзду схвалили рішення Ради партії про підтримку на чергових президентських виборах кандидатури Анатолія Гриценка.

Звертаючись до однопартійців, Микола Катеринчук наголосив, що сьогодні у суспільства є нереалізовані запити на мир та на справедливу державу із чесною владою.

«Люди втомились від війни та беззаконня. Я впевнений, що мир в Україну прийде лише тоді, коли ми оберемо президента-головнокомандувача, який має військовий фах, має відповідний досвід та вміє адекватно оцінювати ситуацію. А викорінити корупцію та перезавантажити судову систему, щоб обслугувати запит українців на справедливість, зможе людина, яка не залежить від олігархів».

У ході дискусії делегати З’їзду обговорювали свої очікування від діяльності президента Гриценка і визначили три пріоритети:
– створення незалежної судової та правоохоронної систем без корупції, що дасть поштовх розвитку економіки, створенню привабливого інвестиційного клімату та підвищенню усіх соціальних стандартів;
– запровадження ліберальної системи оподаткування, яка сприятиме розвитку середнього та малого бізнесу, та ухвалення нового Податкового кодексу;
– перегляд Угоди про асоціацію з ЄС з метою визначення чітких перспектив та термінів набуття Україною членства в ЄС.

Нагадаємо, на минулих президентських виборах у 2014 році Європейська партія України також підтримувала Анатолія Гриценка, зокрема, внесла заставу за його висування кандидатом в президенти.

Прес-служба

Європейської партії України