Главная   »   Європейська партія України проти побудови міні-ГЕС у Мукачеві

Європейська партія України проти побудови міні-ГЕС у Мукачеві

24/07/2018 10:57

24 липня у місті Мукачеве громадські організації та політичні партії підписали звернення до Голови Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля та до Міського голови міста Мукачеве Андрія Балоги щодо неприпустимості будівництва міні-ГЕС на річці Латориця у місті Мукачеве.
Підписанню резолюції передували слухання про ризики та можливі наслідки будівництва міні-ГЕС, до організації яких долучилась Мукачівська міська організація Європейської партії України. У слуханнях взяли участь перший заступник голови Мукачівської міської організації Європейської партії України Генріх Пфістер, депутати обласної та місцевої рад, експерти Львівського інституту екології Карпат, Рівненського університету водного господарства, представники громадських організацій та політичних партій. Учасники ухвалили одностайне рішення про неможливість будівництва міні-ГЕС через негативний та згубний вплив на екологію регіону, на інфраструктуру міста, на приватні домоволодіння городян.
«Згадайте жахливі паводки 1998 та 2001 років – у місті були зруйновані сотні будинків. Мукачеве і без міні-ГЕС – вразливе до підтоплень місто. Будівництво міні-ГЕС на Латориці у Мукачеві призведе до підняття рівня води і збільшить ризики підтоплення міста в десятки разів. Міська влада, яка, до речі, проігнорувала запрошення і не прийшла на слухання, ухвалює рішення не в інтересах людей, а в інтересах приватних інвесторів та задля власного збагачення», – зазначив Генріх Пфістер.

 

Прес-служба

Європейської партії України