Главная   »   Європейська партія України проводить акцію «Аморальність київської влади не має меж»

Європейська партія України проводить акцію «Аморальність київської влади не має меж»

11/02/2009 12:48
12 лютого 2009 року о 10:00 год. Київська регіональна організація Європейської партії України та Блок Миколи Катеринчука проводить акцію під стінами Київської міської ради «Аморальність київської влади не має меж». 

Мета акції: привернути увагу громадськості до беззаконних дій влади, котра виключно за рахунок пересічних мешканців столиці, наповнює не бюджет міста, а власні кишені. Під час акції київській владі буде вручено звернення з вимогою:

негайного скасування плати за медичні послуги у державних і комунальних закладах охорони здоров’я;

своєчасних виплат заробітної плати працівникам бюджетних організацій;

скасування необґрунтовано підвищених тарифів на комунальні послуги;

скасування платних послуг, які надаються установами ЖКГ;

скасування необґрунтовано підвищених тарифів на транспорт;

скасування плати за відвідування дитячих секцій та гуртків;

скасування плати за відвідування міських кладовищ.

У разі неможливості забезпечення планового поповнення бюджету міста та кваліфікованого управління Києвом Київська регіональна організація Європейської партії України та Блок Миколи Катеринчука у Київській міській раді виступить із закликом про добровільну відставку чинної київської влади.

Загалом в акції приймуть участь біля 500 активістів та прихильників Європейської партії України. В рамках акції буде вручено символічну «платіжку» столичному меру Леоніду Черновецькому з огляду на його заклик аби багаті заплатили за бідних. Також київській мерії буде запропоновано опікуватися одним з багаточисельних «хворих», котрі не мають коштів на платне лікування в міських закладах охорони здоров‘я та введено «плату за вхід до столичної мерії».

Прес-служба Європейської партії України