Главная   »   Європейська партія України проводжає свого партійця для участі у ралі серії «Дакар»

Європейська партія України проводжає свого партійця для участі у ралі серії «Дакар»

01/09/2009 09:21
2 вересня о 9:30 у аеропорту Бориспіль відбудуться урочисті проводи голови фракції Блоку Миколи Катеринчука у Київраді, члена Європейської партії України Олексія Резнікова до Казані, для участі у ралі «Шовковий шлях-2009» серії «Дакар».

Для довідки. Представники 31 країни світу візьмуть участь у міжнародному ралі-рейді “Шовковий шлях 2009 – серія Дакар”. Гонка стартує в Казані 5 вересня, а фінішує в Ашхабаді через 9 днів. Загальна протяжність дистанції – близько 5 тис. км, які мають пройти позашляховики і вантажівки. За складністю траса відповідає ралі “Дакар”. Маршрут ралі пролягає через два древні історичні шляхи – Золотий і Шовковий. Передбачається, що ралі “Шовковий шлях – серія Дакар” стане найбільшою позашляховою гонкою в європейсько-азіатській частині світу (внаслідок того, що “Дакар” переїхав до Південної Америки)

Команда України складається з 5 екіпажів. У складі команди 25 чоловік. Серед них прославлений екіпаж Новіцкий-Совгир – учасники «Дакару» та етапів кубка світу по ралі, призери етапів Кубка Росії та володарі Кубка України по ралі-рейдах; Олексій Резніков – провідний український юрист, адвокат; відомий український спортсмен, власник тюнинг-центру БТР Сергій Осадчий; майстри спорту Володимир Макаренко та Віталій Євтехов, а також досвідчені ралісти Олександр Попов, Максим Бурняшов

Прес-служба Європейської партії України