Главная   »   Європейська партія України розпочала збір підписів за відставку уряду Яценюка

Європейська партія України розпочала збір підписів за відставку уряду Яценюка

24/02/2016 17:29

Сьогодні у Вінниці представники Європейської партії України розпочали збір підписів за відставку уряду Яценюка. Анонсована акція почалася, незважаючи на сніг з дощем. Активісти спілкувалися з громадянами в агітаційних наметах, один з яких можна було побачити на Майдані Небесної Сотні. Інші волонтери організували збір підписів на зупинках громадського транспорту, міських ринках, на вулицях Вінниці.

Власний крок ініціатори акції з Європейської партії мотивують тим, що уряд, який провалив усі обіцяні реформи та своєю політикою спричинив катастрофічне зубожіння населення, має бути відправлено у відставку, незважаючи на те, що голосів за звільнення Яценюка з посади прем’єр-міністра у наскрізь корумпованій Верховній Раді поки що не знайшлося.

Режим Януковича теж почував себе монолітним і непохитним, коли почалися перші акції непокори на Євромайдані. Але активність декількох сотень осіб стала тим каталізатором, який збудив все суспільство на Революцію Гідності.

Сьогодні це суспільство стало тією силою, яку уже не зможуть заспокоїти міністри і депутати своїми звітами та вихвалянням удаваними перемогами. Тому збір підписів є першим кроком, який покликаний посилити у людей переконання, що вони є єдиною владою в Україні. І саме вони, а не продажні депутати, врешті-решт, вирішать чи залишатися на своїх місцях безпорадним міністрам, чи піти геть.

akcia_1

akcia_2

akcia_3

akcia_4

akcia_5

akcia_6

akcia_7

Прес-служба Вінницької обласної організації Європейської партії України