Главная   »   Європейська партія України візьме участь у проміжних виборах до Верховної Ради України

Європейська партія України візьме участь у проміжних виборах до Верховної Ради України

28/09/2021 09:52

31 жовтня 2021 року на Херсонщині та Черкащині відбудуться проміжні вибори до Верховної Ради України. Європейська партія України на позачерговому З’їзді висунула кандидатів у народні депутати – Негрова Максима у 184 окрузі (Херсонська область) та Андрія Лобунця у 197 окрузі (Черкаська область). 

NegrovМаксиму Негрову 44 роки, проживає у Херсоні. Очолює Херсонську обласну організацію Європейської партії України. З 2014 по 2017 роки проходив військову службу за контрактом у Збройних Силах України. Служив у 1-му окремому батальйоні морської піхоти, 3-му окремому полку спецпризначення, 73-му морському центрі спецпризначення. У складі оперативної групи Сил Спеціальних Операцій виконував бойові завдання у зоні АТО/ООС.
Максим Негров після завершення служби за контрактом займається бізнесом, опікується реалізацію громадських проектів у Херсоні. Своїми першочерговими завданням вважає забезпечення комфортних умов життя громади свого округу, врегулювання питань комунальних тарифів, соціальний захист учасників та ветеранів АТО/ООС, реформування податкової системи, боротьбу з корупцією, захист інтересів громадян у земельних питаннях.

Детальніше з передвиборчою програмою можна ознайомитись на сайті ЦВК. 

LobunetsАндрій Лобунець – молодий економіст з Черкас. Має три вищі освіти – економічну, фінансову та юридичну. Має досвід роботи в державних органах влади – працював у Державній інспекції з контролю за цінами в Черкаській області на різних посадах, від державного інспектора до заступника начальника. Наразі очолює ТОВ «Центр землеустрою та кадастру», де допомагає громадянам реалізувати свої права на землю, закріплені в Конституції. Активно займається громадською діяльністю у ГО «Спілка інвалідів «Говерла» та політичною діяльністю на посаді голови Черкаського обласного осередку «Європейської партії України». Своїми першочерговими завданнями вважає:
будівництво та ремонт дорожньої інфраструктури, розвиток малого та середнього бізнесу, встановлення прозорих та економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги Черкаського регіону, розвиток туристичного потенціалу Черкаського краю, що стане рушійною силою для розвитку супутніх інфраструктурних об’єктів.

Детальніше з передвиборчою програмою можна ознайомитись на сайті ЦВК. 

Прес-служба
Європейської партії України