Главная   »   Заява Європейської партії України щодо результатів президентських виборів

Заява Європейської партії України щодо результатів президентських виборів

22/04/2019 17:42

Європейська партія України вітає народ України із вибором нового Президента України. Незважаючи на спроби політиків роз’єднати людей, розділити на своїх та чужих, українці своїм одностайним вибором довели, що вони нетерпимі до брехні, корупції, узурпації влади, мародерства, імітації реформ.

Європейська партія України та юридична команда Миколи Катеринчука протягом усієї виборчої кампанії активно відстоювали чесні вибори, попереджували фальсифікації, оскаржували в судах незаконні та протиправні дії кандидатів у президенти та Центральної виборчої комісії. Ми робили все, щоб забезпечити вільний та демократичний вибір українців і вони свій вибір зробили.

До початку президентської кампанії Європейська партія України ухвалила рішення підтримати кандидата в президенти Анатолія Гриценка та не підтримувати чинного президента Петра Порошенка за жодних умов. Уся його євроінтеграційна риторика мала лише одну мету – збільшувати свої статки, створювати корупційні схеми типу Роттерадм+, грабувати населення через комунальні тарифи, повернути кума Путіна Віктора Медведчука в українську політику, захопити інформаційний простір, знищувати свободу слова, торгувати з агресором і утискати усіх, хто висловлювався проти його діяльності.

Українці зробили свій вибір і продемонстрували, що хочуть змін. Новий президент отримав величезну народну довіру в усіх регіонах України, що лиш підсилює його відповідальність перед народом. Перед ним сьогодні стоїть багато серйозних викликів, усі вони відомі.

Європейська партія України наполягала і буде наполягати на реальних результативних євроінтеграційних діях нового президента. Зокрема, ми очікуємо:
– перегляду Угоди про асоціацію з ЄС, щоб у ній з’явилась реальна перспектива набуття членства.
– реальної боротьби з корупцією із розслідуванням усіх корупційних оборудок оточення Порошенка.
– реформування судової та правоохоронної системи.

Ми віримо, що нас чекає європейське майбутнє. Закликаємо усіх, незалежно від того, за кого ви голосували, братися до роботи. Не потрібно чекати змін, потрібно їх робити. Європа починається з кожного з нас.

Прес-служба

Європейської партії України