Пошук

Пошук по сайту

Ми у соціальних мережах:
Главная   »   Заява Європейської партії України з приводу намагань влади дискредитувати боротьбу з корупцією в Україні

Заява Європейської партії України з приводу намагань влади дискредитувати боротьбу з корупцією в Україні

12/06/2017 08:13
Share on Facebook0Share on Google+0Share on VK0Tweet about this on Twitter0

Революція Гідності ціною Небесної сотні дала Україні шанс надати якісно нового змісту в боротьбі з корупцією, яка пронизала усі сфери нашого повсякденного життя. Саме корупція, як явище-паразит і є тим наріжним камінцем, через який і сталося в Україні дві революції.

Намагання влади створити антикорупційні державні органи (НАБУ, НАЗК, ініціатива про створення антикорупційних судів) суттєвого зрушення в питаннях боротьби зі справжніми корупціонерами так і не дали. Показові затримання на хабарях високопосадовців нинішньої влади та часів Януковича більше схожі на голлівудські серіали, фігуранти майже безперешкодно виходять на волю, суди конкретних вироків не ухвалюють.

Суттєву роль у боротьбі з корупцією сьогодні відіграють громадські організації. Їх діяльність, на наше переконання, є більш дієвою аніж вище перелічених державних установ. Однак це не подобається, як самим корупціонерам, так і владі, яка їх «кришує». До прикладу, гонінню піддалася громадська організація Центр протидії корупції, яку намагаються позбавити статусу неприбуткової, заблокувати роботу, а її керівника, Віталія Шабуніна, призвати до Збройних Сил України. Усе це робиться виключно з однією метою – прибрати з поля зору тих, хто на ділі, а не на словах, виводить на чисту воду гореборців з корупцією.

На фоні цього варто згадати ініціативу влади про необхідність заповнення е-декларацій громадськими організаціями, які займаються антикорупційною діяльністю, засновниками та керівниками засобів масової інформації – усіма тими, хто не просто декларує боротьбу з корупцією, а робить у цьому напрямку рішучі кроки і є незручним для влади.

Європейська партія України закликає підписантів антикорупційної декларації 10 квітня 2017 року і усіх, хто вважає себе опозицією до нинішньої влади, не залишатися в питанні боротьби з корупцією. Коли святкуємо довгоочікуване отримання безвізового режиму з ЄС подібні виклики не можуть бути на другому плані.

Лідер Європейської партії України Микола Катеринчук

Share on Facebook0Share on Google+0Share on VK0Tweet about this on Twitter0

Комментарии

пока нет комментариев