Пошук

Пошук по сайту

Ми у соціальних мережах:
Главная   »   Заява Європейської партії України з приводу затримання Михайла Саакашвілі

Заява Європейської партії України з приводу затримання Михайла Саакашвілі

05/12/2017 11:54
Share on Facebook0Share on Google+0Share on VK0Tweet about this on Twitter0

Влада використовує монополію на силу не в інтересах народу, а виключно з метою збереження своїх посад.
Михайло Саакашвілі для української влади став тим, хто, нещадно критикуючи високопосадовців, суттєво знижує їх рейтинги. Він жодного разу не закликав до силового усунення влади чи державного перевороту в Україні. Усі звинувачення на його адресу зумовлені страхом втратити влади.

Європейська партія України різко засуджує арешт Саакашвілі і розцінює такі дії як слабкість української влади. Замість того аби боротися із зовнішнім ворогом, активно протидіяти російській агресії на сході України, домагатися підтримки світових лідерів президент і його компанія використовує силові структури для придушення опозиційного руху всередині країни.

Ми закликаємо парламентські та позапарламентські опозиційні політичні сили ВО Батьківщина, Самопоміч, Громадянську позицію, ВО Свобода, Демократичний Альянс, Громадянський рух «Хвиля», Альтернатива та ін. до спільних дій та спільної заяви щодо затримання Саакашвілі.

Нашою метою є збереження територіальної цілісності України, утвердження надбань Революції гідності та відстоювання європейського вектору розвитку держави.
Усі разом ми повинні домагатися якнайшвидшого звільнення Михайла Саакашвілі.

Лідер Європейської партії України Микола Катеринчук

Share on Facebook0Share on Google+0Share on VK0Tweet about this on Twitter0

Комментарии

пока нет комментариев