Главная   »   Зняття депутатської недоторканості – це перемога над кланово-олігархічною політичною системою в Україні, – Катеринчук

Зняття депутатської недоторканості – це перемога над кланово-олігархічною політичною системою в Україні, – Катеринчук

03/09/2019 14:30

Таку думку в ефірі каналу NewsOne висловив лідер Європейської партії України Микола Катеринчук. Водночас він наголосив, що порушувати Регламент Верховної Ради України під час ухвалення законодавчих актів неприпустимо. Засідання профільного Комітету важливо було провести, дотримуючись процедур і Регламенту.

«Я вітаю рішення про зняття депутатської недоторканості. Але ухвалюючи закони, дуже важливо дотримуватись процедур і Регламенту. Не можна залишати шанс опозиції йти оскаржувати таке важливе для суспільства рішення у Конституційному Суді. Якщо хочете зробити щось для людей – робіть це бездоганно. Не подобається Регламент – змінюйте. Але рухайтесь в правовому полі, щоб ніхто не дорікав авторитаризмом, узурпацією влади. А тепер маємо ситуацію, коли усі будуть викручувати руки Конституційному Суду – яке рішення йому приймати. Політичне чи на захист Конституції?», – зазначив Микола Катеринчук.

 

Прес-служба

Європейської партії України