У час, коли уряд з владою ігнорує думку більше ніж 30 млн. українців, які прагнуть бачити свою державу у складі ЄС, – не можна залишатись нацією безмовних рабів і покірно спостерігати за свавіллям влади. Уряд зобов’язаний скласти з себе повноваження і піти у відставку. Якщо ж цього не відбудеться, український народ повинен дати організовану та згуртовану відсіч діям влади, аби відстояти своє право жити у європейській країні.
Українці, які вважають себе європейцями і не хочуть більше жити у економічно-відсталій та авторитарній країні – мусять рішуче проявити свій громадянський характер, позицію і силу волі та всіма можливими та неможливим способами протидіяти нинішній владі.
Сьогодні, у багатьох містах розпочались стихійні акції протесту діям влади. Такі Євромайдани по всій Україні повинні стати початком кінця існування сьогоднішнього режиму. Закликаємо львів’ян не залишатись осторонь, відкинути зневіру та байдужість і долучитись до акції громадської непокори Львівський Євромайдан, яка розпочнеться сьогодні, 22 листопада, у центрі Львова біля пам’ятника Т.Шевченка.
Доля майбутнього України, нас з Вами та наших дітей – вирішується сьогодні! Будьмо рішучими!
Прес-служба Львівської обласної організації Європейської партії України
