Главная   »   18 – 20 лютого 2014 року – роковини загибелі Небесної Сотні

18 – 20 лютого 2014 року – роковини загибелі Небесної Сотні

09/02/2015 10:36
Шановні голови організацій партії та активісти! 
18 – 20 лютого 2014 року – роковини загибелі Небесної Сотні. Європейська партія України була з першого до останнього дня на Майдані. Ми з вами разом були там, ми допомагали людям, рятували життя, відстоювали свою свободу і право на європейське майбутнє нашої країни. 
Саме  тому з 18 по 22 лютого 2015 року на Майдані Незалежності Європейська партія України буде проводити акцію вшанування пам’яті загиблих, на яку буде запрошено наших європейських колег, а також Міхеїла Саакашвілі разом з командою грузинських реформаторів.  
Пропонуємо вшанувати пам’ять загиблих, долучитися до акції, зібратися в ці дні на Майдані Незалежності та згадати події, які стали переломним моментом історії  для кожного з нас, для нашої партії та для України в цілому.
З повагою
Микола Катеринчук 

Голова Європейської партії України, 
народний депутат України IV, V, VI, VII скликань