Главная   »   Микола Катеринчук: Без реформування ПДВ податкові реформи неможливі

Микола Катеринчук: Без реформування ПДВ податкові реформи неможливі

20/09/2010 11:50
«Без реформування ПДВ податкові реформи є косметичними», – про це в ефірі телеканалу «Україна» сказав народний депутат України, лідер Європейської партії України Микола Катеринчук.

На думку Миколи Катеринчука «без реформування ПДВ, якого немає у Податковому кодексі, – це косметичні податкові реформи, також, як і без врегулювання питання єдиної звітності».

“Нереформоване ПДВ – це смерть українському експорту. Все буде так, як сьогодні є, і ніяких змін не буде. Крім того, з введенням в дію цього закону, на мою думку, не потрібно поспішати, бо якщо ви вводите з 1 січня 2011 року, то це буде повна паралізація будь-якого процесу відносин між платниками податків і ДПА, бо судова практика не сформована, не прийняті сотні підзаконних актів, які мають ввести в дію і показати правозастосування тих норм, які прописані в Податковому кодексі. Бухгалтери, я думаю, будуть мати масовий суїцид», – додав народний депутат.

Прес-служба
Європейської партії України