Главная   »   Микола Катеринчук: Європейська партія України налаштована активно протидіяти ратифікації угоди по ЧФ РФ

Микола Катеринчук: Європейська партія України налаштована активно протидіяти ратифікації угоди по ЧФ РФ

23/04/2010 16:03

«Європейська партія України готова долучитися до активної протидії ратифікації угоди по ЧФ РФ. Я ніколи не вітав силового блокування трибуни парламенту і схилявся до цивілізаційного способу вирішення будь-яких питань політичного та державницького характеру. Однак, що стосується питанння цілісності України, її суверенітету та недоторканності, то в такому разі добирати цивілізаційні методи доволі складно», – про це сьогодні під час прес-конференції у Донецьку сказав лідер Європейської партії України, народний депутат України Микола Катеринчук.

«Хоча у Верховній Раді України наша партія представлена поки що лише одним депутатом, та все ж я вважаю своїм обов’язком рішуче відстоювати позицію однопартійців. Під час зустрічей на Запоріжжі та Донеччині я не почув від них схвальних відгуків з приводу підписання чинним Президентом угоди по Чорноморському Флоту РФ», – наголосив Микола Катеринчук.

«Якщо домовленості про відмову України зберігати високозбагачений уран можна пояснити, то що стосується порушення Конституції України в частині пролонгації термінів перебування на території України військових баз інших країн, поясненню чи виправданню не підлягає. Ніякий газ не може виправдати ті загрози, які несе для усієї України підписання означеної вище угоди», – вважає народний депутат.

«Якщо Україна й надалі буде сповідувати подібний курс зовнішньої політики, то я не виключаю, що в недалекому майбутньому у нас з’являться бази НАТО, а територія нашої держави перетвориться на плацдарм вирішення конфліктів геополітичного гатунку», – додав Микола Катеринчук.

Прес-служба
Європейської партії України