На думку автора, прийняття зазначеного проекту Закону зумовлено необхідністю залучення іноземних фінансових ресурсів, розвитку вітчизняного ринку надання послуг, стимулювання зовнішньоекономічних відносин, шляхом вдосконалення податкового адміністрування послуг, місце поставки яких знаходиться поза межами України.
Починаючи з 2006 року Державна податкова адміністрація України, з огляду на нечіткість тлумачення норм Закону України «Про податок на додану вартість» стосовно оподаткування послуг, що надаються на користь нерезидентів, видала декілька роз’яснень щодо трактування положень підпункту «д» пункту 6.5. Закону України «Про податок на додану вартість» із суперечливими позиціями. В той же час Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики у своєму листі № 04-27/572 від 02.06.2008 року зазначив, що Закон «Про податок на додану вартість» є законом прямої дії та відсутність конкретизації послуг не може обмежувати застосування правил підпункту «д» пункту 6.5.
Микола Катеринчук вважає, що «прийняття запропонованого проекту закону сприятиме підвищенню конкурентоспроможності вітчизняного бізнесу, усуненню перешкод для інвестиційної діяльності, збільшенню валютних надходжень в Україну та гармонізації податкового законодавства України з законодавством ЄС».
Прес-служба Європейської партії України