Главная   »   Європейська партія України підтримує акції проти введення в дію Податкового кодексу

Європейська партія України підтримує акції проти введення в дію Податкового кодексу

23/11/2010 14:28
ЗАЯВА
Європейської партії України
з приводу масових акцій протесту підприємців проти введення в дію Податкового кодексу
Масові акції протесту підприємців, котрі останній тиждень сколихнули України від Заходу до Сходу і від Півдня до Півночі, стали безпрецедентними за своїм масштабом і, найголовніше, за своєю аполітичністю. За усі роки незалежності країна ще не знала таких потужних само організованих протестів, основним покликанням яких є відстояти власні права на вільне та справедливе існування.

Європейська партія України вважає, що оголошення безстрокової акції протесту підприємців, поява на центральному майдані Україні наметового містечка, де не має жодного політичного прапора, засвідчило точку кипіння у відносинах влади з малим та середнім бізнесом. Наруга над ними, зневажання, податковий тиск та нові декларації про запровадження кабальних правил ведення бізнесу і стали причиною громадської непокори.

Наша політична сила заявляє про свою підтримку акцій протесту, однак хоче нагадати усім тим, хто сьогодні на майданах міст і сіл про наш з вами, шановні підприємці, Податковий кодекс. Саме цей документ, який гарантував недоторканність спрощеної системи оподаткування, гарантував право власності від зазіхань влади, був успішно провалений чинною владою і не підтриманий її попередниками. Відтак ми вважаємо, що в нинішній ситуації потрібно не просто домагатися відхилення Податкового кодексу (він все рівно буде), а наполягати на ухваленні прийнятних для усіх податкових правил. Іншого шляху бути не може.

Українці мають право жити у вільній та правовій державі, вести бізнес за цивілізованими правилами та сумлінно сплачувати справедливі, а не драконівські, податки.

Вважаємо цілком справедливим відправити у відставку Михайла Бродського, як головного ідеолога кабальних податкових правил для малого та середнього бізнесу.

Лідер Європейської партії України
Микола Катеринчук