Главная   »   10 вересня лідер Європейської партії Микола Катеринчук зустрівся з партійним активом та виборцями в Калинівці Вінницької області та у Вінниці.

10 вересня лідер Європейської партії Микола Катеринчук зустрівся з партійним активом та виборцями в Калинівці Вінницької області та у Вінниці.

11/09/2018 09:54

Зустріч у Вінниці проходила спільно з лідером «Народного контролю» Дмитром Добродомовим. Коло питань, яке сьогодні хвилює виборців, широке: від ціни на газ та на хліб, сортування сміття у місті, незаконної побудови сміттєвого полігону до президентських виборів. Люди питають – за кого голосувати, якого кандидата підтримати. Микола Катеринчук, звертаючись до людей, зазначив: «У олігархічній парадигмі, в якій ми живемо вже 27 років, немає місця освіті, охороні здоров’я, пенсіям. Яка альтернатива? У опозиційних сил не так багато інструментів. Єдиний вихід побороти корупційну владу – об’єднатися демократичним силам. Ми запропонували платформу для об’єднання, платформу для успіху та перемоги на наступних президентських виборах. І ви теж маєте вимагати від політиків об’єднання заради нашого майбутнього».

 

Прес-служба

Європейської партії України