Главная   »   Мерці «повстають», щоб голосувати за Порошенко

Мерці «повстають», щоб голосувати за Порошенко

23/03/2019 15:04

Тисячі померлих українців отримують запрошення голосувати на президентських виборах. Про це повідомив Микола Катеринчук, лідер «Європейської партії», керівник юридичного напрямку виборчого штабу кандидата в президенти Анатолія Гриценка.
В якості доказу на власній фейсбук-сторінці Катеринчук наводить відскановані запрошення голосувати та свідоцтво про смерть на ім’я Ненашевої Ганни Миколаївни. Як свідчить документ, жінка померла ще 17 листопада 2004 року. «Щодня ми отримуємо такі докази від наших спостерігачів та активістів по всій Україні. Маємо багато тисяч випадків. За кого, як ви думаєте, будуть «голосувати» мерці? Звісно, за кандидата від влади, – чинного президента Петра Порошенка», – наголошує Микола Катеринчук.
Крім того, як зазначає лідер «Європейської партії», влада вдається до такого виду фальсифікацій списків виборців, як прописка десятків чи сотень громадян в одній квартирі. В якості доказу Катеринчук наводить скан-копію документу, який засвідчує, що в Києві на окрузі №220, за адресою вул. Василя Барки 8, кв. 56 зареєстровано 60 осіб. Схожий випадок також зафіксований на окрузі № 221. «Один з них проголосує, а за інших будуть просто вкинуті бюлетені за Порошенка. Такі цинічні маніпуляції із списками виборців можуть спаплюжити результати голосування», – каже Микола Катеринчук. За його словами, команда Гриценка вже звернулася в поліцію із заявою про злочин, – внесення неправдивих даних у списки виборців.
Нагадаємо, що в результаті судового протистояння з ЦВК, команда Анатолія Гриценка змусила ЦВК визнати, що насправді в Державному реєстрі виборців на 5 млн осіб менше, ніж повідомлялося офіційно. Уточнена цифра – близько 30 млн осіб. «Знищення майже 5 млн «мертвих душ» – важлива перемога команди Анатолія Гриценка, – вважає Микола Катеринчук, – це саме той ресурс, який чинний президент хотів використати на свою користь».

Прес-служба

Європейської партії України