Главная   »   Микола Катеринчук: головне питання – чи забезпечить електронний браслет участь Гладковського у судовому процесі?

Микола Катеринчук: головне питання – чи забезпечить електронний браслет участь Гладковського у судовому процесі?

22/10/2019 08:41

Свинарчук-Гладковський – це головний свідок і учасник тих оборудок, які здійснював Порошенко в оборонній сфері. Без його свідчень вибудувати справу проти колишнього президента буде неможливо. Таку думку в ефірі каналу НАШ висловив адвокат, кандидат юридичних наук Микола Катеринчук.

«Порошенко вже вибудовує систему свого захисту. І я думаю, що він робитиме все для того, щоб Гладковський мовчав. Як, наприклад, Гонтарєва вже мовчить у Великобританії. Але у мене є пропозиція до ефективної фракції «Слуга народу» – прийняти зміни до Кримінального кодексу і підвищити рівень відповідальності за корупцію, зокрема передбачити пожиттєвє ув’язнення з конфіскацією майна без права на амністію. Цього буде більш ніж достатньо для того, щоб розв’язати язики тим, хто хотів мовчати. Адже коли ти розумієш загрозу пожиттєвого ув’язнення, то швидше підеш на угоду зі слідством. Бо немає таких грошей, які б спонукали будь-кого сидіти за злочини Порошенка», – зазначив Микола Катеринчук.

Прес-служба

Європейської партії України