Главная   »   Микола Катеринчук: Ратифікація Угоди про Асоціацію Україна-ЄС означає незворотність євроінтеграції України

Микола Катеринчук: Ратифікація Угоди про Асоціацію Україна-ЄС означає незворотність євроінтеграції України

12/07/2017 10:45

 

«Ратифікація Угоди про Асоціацію Україна-ЄС остаточно завершила ратифікаційний процес, що робить Україну ще на крок ближчою до Європейського Союзу та означає незворотність євроінтеграції України», – так прокоментував офіційно опубліковане рішення про ратифікацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС, прийняте Радою ЄС 11 липня лідер Європейської партії України Микола Катеринчук.

«Нарешті українці отримали те, за що вони так довго і наполегливо боролися. Саме Угода про Асоціацію стала локомотивом Революції Гідності, свідомим вибором кожного українця, які стояли на Євромайдані. Європейська партія України з часів свого існування пропагувала ідею європейського майбутнього України, і в нелегкі часи Євромайдану наші активісти доклали зусиль, аби сьогодні ми могли святкувати цю новину – остаточну ратифікацію Угоди про Асоціацію Україна – ЄС», – зазначив він.

«Це рішення є визначальним етапом в процесі інтеграції України в Європейський Союз. Наступний крок – повноправне членство в ЄС. Від нас з вами і нашої спільної праці залежить, як скоро цей завершальний крок буде реалізовано», – додав Микола Катеринчук.

Прес-служба
Європейської партії України